Treatment.sk

 NADĚJE
ÚvodNADĚJE

Zoradiť podľa: Názov Cena Dátum pridania
Zobrazené produkty 1 - 15 z celkových 209
1 2 3 ... 14  

Aluven 50ml SV13

Aluven je originálny prípravok, ktorý je určený k uľahčovaniu uvoľňovania ťažkých kovov z tela a pre podporu pečeňových funkcií.

7,50 €

Amarit forte 50ml, SV6

Amarit forte je unikátny komplexný prípravok pri problémoch s trávením a pre starostlivosť o tráviacu sústavu.

7,50 €

Andrographis mix 50ml, SV 12

Andrographis mix je špeciálna zmes troch liečivých rastlín a propolisu, ktorá sa odporúča pri problémoch s imunitou pri zápaloch, ktoré sú spôsobené najmä pôsobením baktérií, vírusov, ale aj parazitov.

7,50 €

Arália mandžuská 50ml, P59 - tinktúra z púčikov rastlín

Zvyšuje svalovú silu, vitálnu kapacitu pľúc, stimuluje centrálny nervový systém, tonizátor pri celkovej únave a rekonvalescencii, normalizuje hladinu krvného cukru. Rieši: diabetes, energiu, stres, nervozitu ,cukrovku, štítnu žľazu.

6,50 €
 

Archangelika čínska 50ml, T60 - tinktúra z bylín

Archangelika čínska pôsobí blahodarne na zdravie ženských orgánov. Posilňuje imunitný systém, priaznivo ovplyvňuje cirkuláciu krvi. Pôsobí ako adaptogén, pomáha ľahšie prekonávať stresové situácie. Ako silný antioxidant chráni tkanivo pred poškodením kyslíkovými radikálmi. Dávkovanie: 25 kvapiek 3 x za den.

5,- €

Arónia 50ml, P11 - tinktúra z púčikov rastlín

Pôsobí ako regulátor štítnej žľazy, podporuje srdce a ovplyvňuje činnosť ciev. Pôsobí antiskleroticky, vylučuje soli z organizmu. Rieši anginu pectoris, mandle, krčové žily.

6,50 €

Bakopa 50ml, P70 - tinktúra z púčikov rastlín

Bacopa má priaznivý vplyv na fungovanie mozgu, podporuje pamäť, posilňuje koncentráciu a mentálnu sviežosť najmä v starobe. Podporuje zdravý spánok, vďaka vysokému obsahu antioxidantov chráni telo pred škodlivými účinkami kyslíkových radikálov.

Dávkovanie: 1 kvapka na kilogram telesnej hmotnosti za den, rozdelit do 2 až 3 dávok.

6,50 €

Baza červená 50ml, P27 - tinktúra z púčikov rastlín

Vynikajúci imunostimulátor, podporuje činnosť ľadvín a pečene, zlepšuje sklerodermie a lupus erythematosus – autoimunitné ochorenie, pri ktorom z neznámych príčin dochádza k obranným reakciám proti vlastnému telu. Má podobné účinky ako kortikoidy.

6,50 €

Baza čierna 50ml, P1 - tinktúra z púčikov rastlín

Výťažok priaznivo ovplyvňuje cievne steny, pôsobí priaznivo pri neuralgii, zlepšení ekzémov, kožných ochorení. Napomáha odstráneniu nepríjemného telesného pachu, pôsobí protireumaticky a protinádorovo (i na obklady povrchových nádorov). Ďalej rieši: nachladnutie, infarkt, imunitu, aterosklerózu, alergie, astmu, ekzém, kašeľ.

6,50 €

Bazalka posvätná 50ml, P67 - tinktúra z púčikov rastlín

Harmonizuje tráviacu sústavu. Podporuje činnosť žalúdka, vylučovanie žlče, tlmí plynnatosť. Povzbudzuje imunitný systém, má priame baktericidné účinky. Ukľudňuje a  posilňuje nervový systém. Pomáha udržiavať normálny krvný tlak a hladinu krvného cukru.

6,50 €

Bazová tinktúra 115ml, V4a

Tinktúra je zhotovená z mladých listov a kôry bazy čiernej. Pomáha nám preventívne s rozpúšťaním zdurených uzlín po tele, hlavne u prsných žliaz a je vhodným pomocným prostriedkom boja proti vzniku nežiaducich procesov v lymfatických uzlinách a na koži.

6,60 €

Befungin 100ml

Výborný podporný prostriedok pri vredovej chorobe žalúdka a dvanástornika, pri všetkých zápaloch tráviaceho ústrojenstva, pri chronickej gastritíde, pri polypóze žalúdka a čriev, pri psoriáze, exémochch a iných kožných problémoch, pri nespavosti.

20,- €

Borievka obyčajná 50ml, P15 - tinktúra z púčikov rastlín

Regeneruje úspešne i veľmi poškodenú pečeň, obličky, ďalej reumatizmus, TBC. Pôsobí protiskleroticky a proti rakovine. Ďalej rieši akné, boreliózu, detoxikáciu, žltačku, cholesterol, lupienku, mononukleózu, slinivku, nadúvanie, obezitu, trávenie, únavu, žlčník, žlčníkové kamene, energiu.

6,50 €

Borovica lesná 50ml, P4 - tinktúra z púčikov rastlín

Regenerácia kostného tkaniva, kostí, chrupaviek. Vhodná pri artróze a osteoporóze. Dodáva telu veľké množstvo minerálnych látok. Rieši aj boreliózu, bolesti chrbta, paradentózu.

6,50 €

Breza previsnutá 25ml, P2 - tinktúra z púčikov rastlín

Stimuluje pečeňové funkcie, zlepšuje osteoporózu, ovplyvňuje činnosti slinivky a pečene. Užíva sa ako prípravný prostriedok k vnútornému užívaniu. Detoxikuje organizmus, a preto sa tiež podáva ako prípravný prostriedok pri užívaní iných tinktúr.

3,50 €
Na stranu: produktov.
1 2 3 ... 14